Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Právní postup

Dovolte, abych Vás v kostce seznámil, jak vše zajišťujeme.

Mezi hlavní kréda naší společnosti patří především majetko-právní zajištění všech zúčastněných stran. Spolupracujeme především s advokátní kanceláří Mgr. Dalibora Lachmana, sídlem Plumlovská 44, Prostějov, dále s notářskou kanceláří Mgr. Ondřeje Krejčovského, sídlem. Žižkovo nám. 5 v Prostějově.

Vždy klademe důraz na vyváženou formu transakce při prodeji nemovitostí. 

Veškeré materiály k podpisu jsou předem zasílány našim klientům do emailu k nezávislému posouzení, kontrole, případnému doplnění. Pro klienty, kteří nepoužívají email, internet, smlouvy s příslušenstvím vytiskneme a osobně předáme.

Zkusme vše shrnout do 6 kroků:

1. Pokud projevíte po prohlídce zájem o nemovitost a rozhodnete se ji zakoupit, vybavíme s Vámi v první řadě Smlouvu o rezervaci a vy si složíte jistinu na koupi v naší kanceláři.

2. Po složení předchozí jistiny na koupi nemovitosti objednáváme kvalifikovaný právní servis v advokátní kanceláři. Dořešíme s kupujícími klienty nejideálnější formu financování a pustíme se do podpisu Kupní smlouvy s příslušenstvím za účasti obou stran přímo v advokátní kanceláři. Veškeré podrobnosti a detaily jako termíny předání nemovitosti, termíny úhrady nemovitosti apod. zahrneme přímo do Kupní smlouvy a do Smlouvy o depozitní úschově. Případně, pokud je financováno za pomocí úvěru, pomůžeme klientům s podpisy Zástavní smlouvy, se zhotovením znaleckého posudku pro banku.

3. Čekáme na 100% úhradu kupní ceny od kupující strany. Po kompletní úhradě do depozitní úschovy advokátní kanceláře již nic nebrání provedení vkladu Kupní smlouvy s příslušenstvím do katastru nemovitostí a to rovněž prostřednictvím všechny zúčastněné strany zastupující advokátní kanceláře a to na základě ověřené plné moci.

4. Po převkladování Kupní smlouvy na katastru nemovitostí nebo-li po zápisu nového vkladu vyplácí advokátní kancelář prodávající straně již kompletní peníze za prodej, dále vyřizujeme v domluveném termíně předání nemovitosti a to na základě předávacího protokolu mezi prodávajícími a kupujícími, vyřídíme převody veškerých energií z prodávajících na kupující.

5. Vše dokončujeme. Pro prodávající vybavíme daňové přiznání k současné zákonné 4% daňi z nabytí nemovitých věcí. Daň je hrazena rovněž prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře, kdy již předem byla částka odpovídající daňi z převodu odložena z kupní ceny a ponechána v depozitní úschově až do doby jejího uhrazení. 

6. V závěru jsou tedy všichni zajištěni a mohou být spokojeni. Prodávající mají na svém účtu převedeny kompletní smluvené peněžní prostředky z advokátní kanceláře, drží v rukou Kupní smlouvu, dále mají naši kopii daňového přiznání podání zákonné daně z nabytí nemovitých věcí, dojednávají se pouze přepisy odběru energií. Kupující mají rovněž Kupní smlouvu s příslušenstvím, mají řádně předanou nemovitost s klíči, čeká se rovněž na dokončení přepisu energií. A nás hřeje pocit z dobře vykonané práce :-).

V případě Vašich jakýchkoliv dotazů se na mě kdykoliv obráťte a můžeme celou problematiku projít osobně ještě podbrobněji. Rád Vás uvítám v naší realitní kanceláři na Kollárové ul. 9 v Prostějově v čase po vzájemné dohodě. 

Pokud potřebujete, neváhejte, příjďte se klidně poradit a najdeme pro Vás řešení na míru. 

Filip Klofáč, majitel společnosti a realitní makléř kanceláře ASISTENT REALITY

tel.:  +420 777 089 860, email: info@asistent-reality.cz

 

 

 

 

demanding output prerequisites usually are very long in addition to trusted the best jacobandcoreplica.com in the world safeguard.stringent specifications will be the features regarding luxury ɦ RTA Ǧ˦ŦʦӦѦϦͦɦʦ ӦҦɦæѦ.

famous mark factoryaf.com.exact rolex submariner fake.