NOVOSTAVBA HORSKÉHO APARTMÁNU 2+KK, 64 m2 HORNÍ VÁCLAVOV - JESENÍKY

Lokalita: Celá ČR
Cena: 3 250 000 Kč
Stav: Aktuální
ID: PB 1160


PRODEJ NOVOSTAVBY APARTMÁNŮ JESENÍKY

Nabízíme rekreační apartmány o dispozici 2+kk s terasou nebo mezonetový se schodištěm do patra 3+kk s balkonem, v osobním vlastnictví k celoročnímu využití v Jeseníkách v blízkosti obce Horní Václavov. Velmi klidná lokalita moravskoslezkých hor s lyžařskými centry jako Čerťák, Malá Morávka, Kopřivná a dalších, v dobrém dosahu rovněž slibně se rozvíjející nádrž Slezská Harta. Snadná dostupnost při cestě z Rýmařova na Karlovu studánku a na Hvězdu pod Pradědem. Dobře dostupná lokalita po silnici nabízí krásné přírodní výhledy do okolí, místo stvořené pro spoustu sportovních a rekreačních aktivit, vyžití na čerstvém vzduchu a plnohodnotný relax v přírodě.

Dopřejte si své útočiště pro únik z města a ze shonu každodenního života. Vyberte si výstavbu vlastního apartmánu na klíč s příslušenství a vyberte si z naší nabídky standardů různých povrchových materiálů. Energetická náročnost je stanovena na G, protože není prozatím dodán štítek energetické náročnosti. Pro více informací volejte nebo pište kdykoliv.

Energetická náročnost budovy: G

Pro bližší informace nás kdykoliv kontaktujte: Filip Klofáč, Mob.: +(420) 777 089 860, Tel.: +(420) 582 330 851, Email: info@asistent-reality.cz ČÍSLO ZAKÁZKY: PB 1160

 

printer.jpg, 731B

Základní informace:

Region: Celá ČR Vlastnictví: osobní
Typ budovy: cihlová Parkování: u domu
K dispozici: po dohodě Voda: obecní vodovod
Celková plocha: 64 m2 Stav nemovitosti: novostavba
Balkón/lodžie: ANO Elektrická přípojka na 230 V: ANO